NEW SPEC! RTX 5070Ti 16Gb | Core i5-12400F | Гарантія 3 Роки! Ігровий Компютер ПК від CyberCat Магазин

- Готово к отправке
84 800 ₴
82 700 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Nvidia RTX 5070Ti 16GB GDDR7 — це відеокарта нового покоління, яка забезпечує неймовірну деталізацію та стабільно високий FPS у сучасних іграх. Разом із Intel Core i5-12400F (6/12 ядер, до 4.4GHz Turbo Boost), ви отримаєте безкомпромісну продуктивність, що дозволить насолоджуватися високими показниками FPS в найсвіжіших іграх в 2K та 4K розділеннях.
Ми додали до нього найкраще: швидкий M.2 NVMe SSD об'ємом 500Gb та 16Gb оперативної пам'яті DDR4 3200Mhz. Забудьте про лаги та зависання!
- Cyberpunk 2077 – 85+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- Rust – 95+ УЛЬТРА, 2K
- CS2 – 300+ УЛЬТРА, 2K
- Forza Horizon 5 – 120+ УЛЬТРА, 2K
- Dota 2 – 180+ УЛЬТРА, 2K
- Horizon Forbidden West – 90+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- GTA 5 – 130+ УЛЬТРА, 2K
- STALKER 2 – 70+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- Marvel's Spider-Man 2 – 80+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- The Last of Us Part I – 70+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- Fortnite – 150+ УЛЬТРА (DLSS Balanced, Nanite OFF), 2K
- Red Dead Redemption 2 – 85+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- The Witcher 3 (next gen) – 80+ УЛЬТРА (DLSS Balanced, RT OFF), 2K
- PUBG – 120+ УЛЬТРА, 2K
- Call of Duty: Warzone 2.0 – 110+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- ARK: Survival Evolved – 75+ УЛЬТРА, 2K
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Нова відеокарта Nvidia RTX 5070Ті 16Gb GDDR7
- Новий процесор Intel Core i5-12400F 6/12 ядер до 4.4Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI H610
- Нова ОЗУ 16Gb DDR4 3200Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 500Gb
- Новий БЖ 850W GOLD 80+ PCIe 5.0
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантия и возврат
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Отзывы:
600+ отзывов (подтвержденных prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | Intel H610 |
| Модель процессора | Intel Core i5-12400F |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 850 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 5070Ti 16Gb |
- Цена: 82 700 ₴










