Геркулес! RTX 3050 8Gb NEW! Intel Core i5-10400F | Гарантія 3 Роки! Ігровий Компютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
40 200 ₴
38 100 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Подписывайтесь!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO
Безкомпромісна продуктивність з процесором Intel Core i5-10400F із 6/12 ядрами та максимальною частотою 4.3 Ghz Turbo Boost дозволить вам миттєво вирішувати найскладніші завдання та насолоджуватися бездоганною продуктивністю. Графіку оброблятиме відеокарта від Nvidia RTX 4060 8Gb GDDR6. Цей комп'ютер забезпечить неймовірну деталізацію та високий FPS в іграх.
Ми додали до нього найкраще: швидкий M.2 NVMe SSD об'ємом 500Gb та 16Gb оперативної пам'яті DDR4. Забудьте про лаги та зависання!
- Cyberpunk 2077 - 60+ ВИСОКІ (DLSS Balanced), FHD
- Dying Light 2 - 50+ ВИСОКІ (DLSS Balanced), FHD
- Assassin’s Creed Valhalla - 70+ ВИСОКІ, FHD
- Far Cry 6 - 60+ ВИСОКІ, FHD
- Forza Horizon 5 - 60+ ВИСОКІ, FHD
- Red Dead Redemption 2 - 65+ ВИСОКІ, FHD
- God of War - 70+ ВИСОКІ, FHD
- Horizon Zero Dawn - 60+ ВИСОКІ, FHD
- The Witcher 3 (next gen) - 80+ ВИСОКІ, FHD
- Halo Infinite - 55+ ВИСОКІ, FHD
- Fortnite - 85+ ВИСОКІ, FHD
- PUBG - 100+ ВИСОКІ, FHD
- Rainbow Six Siege - 100+ ВИСОКІ, FHD
- World of Tanks - 60+ ВИСОКІ, FHD
- Grand Theft Auto V - 90+ ВИСОКІ, FHD
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO !
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Нова відеокарта Nvidia RTX 3050 8Gb GDDR6
- Новий процесор Intel Core i5-10400F 6/12 ядер до 4.3Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI H410
- Нова ОЗУ 16Gb DDR4
- Новий M.2 NVMe SSD 500Gb
- Новий БЖ 600W
- Новий корпус (загартоване скло, підсвітка перемикається, 4шт ргб вентилятора)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантия и возврат
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Отзывы:
600+ отзывов (подтвержденных prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4300 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | Intel H410 |
| Модель процессора | Intel Core i5-10400F |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Объем видеопамяти | 8000 MB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | NVMe SSD M.2 |
| Объем SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
- Цена: 38 100 ₴










