Аваланш! Core i5-10400F | Nvidia RTX 3060Ti | Гарантія 1 Рік! Ігровий комп'ютер ПК від магазин CyberCat

- Готово к отправке
31 700 ₴
29 600 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія 1 Рік та налаштована Windows 11 PRO
Безкомпромісна продуктивність з процесором Intel Core i5-10400F із 6/12 ядрами та максимальною частотою 4.3 Ghz Turbo Boost дозволить вам миттєво вирішувати найскладніші завдання та насолоджуватися бездоганною продуктивністю. Графіку оброблятиме відеокарта від Nvidia RTX 3060Ti 8Gb GDDR6. Цей комп'ютер забезпечить неймовірну деталізацію та високий FPS в іграх.
Ми додали до нього найкраще: швидкий SSD та 16Gb оперативної пам'яті DDR4. Забудьте про лаги та зависання!
- Cyberpunk 2077 – 70+ УЛЬТРА, DLSS ON
- Rust – 90+ УЛЬТРА
- CS2 – 350+ КІБЕРСПОРТИВНІ
- Forza Horizon 5 – 100+ УЛЬТРА
- Dota 2 – 170+ УЛЬТРА
- Horizon Forbidden West – 70+ УЛЬТРА, DLSS ON
- GTA 5 – 130+ УЛЬТРА
- STALKER 2 – 55+ УЛЬТРА, DLSS ON
- Marvel's Spider-Man 2 – 60+ УЛЬТРА, DLSS ON
- The Last of Us Part I – 55+ УЛЬТРА, DLSS ON
- Fortnite – 110+ УЛЬТРА
- Red Dead Redemption 2 – 65+ УЛЬТРА
- The Witcher 3 (next gen) – 65+ УЛЬТРА, DLSS ON
- PUBG – 110+ УЛЬТРА
- Call of Duty: Warzone 2.0 – 80+ УЛЬТРА, DLSS ON
- ARK: Survival Evolved – 75+ УЛЬТРА
Офіційна Гарантія на ПК 1 Рік та налаштована Windows 11 PRO
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Відеокарта Nvidia RTX 3060Ti 8Gb GDDR6 (БВ! стан - ідеал)
- Новий процесор Intel Core i5-10400F 6/12 ядер до 4.3Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI H410
- 16Gb DDR4
- Накопичувачі 120Gb SSD + 500Gb HDD
- Новий БЖ 600W
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакти:
Наша адреса: м. Київ, пр. Степана Бандери 6
(200 м від метро Почайна/Петровка)
Графік роботи (на час війни):
ПН-ВС з 10:00 до 18:00
|
Телефони:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просимо заздалегідь уточнювати наявність ПК, що Вас цікавить, у менеджера за вказаними телефонами
|
|
Гарантія та повернення
· 14 днів на повернення · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестуємо кожен ПК понад шість годин! (Aida64, Furmark, 3DMark тощо)
|
Відгуки:
600+ відгуків (підтверджених prom)
99% позитивних відгуків
250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество потоков процессора | 12 |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4300 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | Intel H410 |
| Модель процессора | Intel Core i5-10400F |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Графический чипсет | GeForce RTX 3060 Ti |
| Объем видеопамяти | 8000 MB |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Объем SSD | 120 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
- Цена: 29 600 ₴









