Надмогутній! Ryzen 5 5600 | RTX 3080 10Gb | Гарантія 3 Роки! Ігровий Компютер ПК від Магазин CyberCat

- Готово к отправке
48 100 ₴
46 000 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Безкомпромісна продуктивність з процесором AMD Ryzen 5 5600 із 6/12 ядрами та максимальною частотою 4.4Ghz Turbo Boost дозволить вам миттєво вирішувати найскладніші завдання та насолоджуватися бездоганною продуктивністю. Графіку оброблятиме відеокарта від Nvidia RTX 3080 10Gb GDDR6X. Цей комп'ютер забезпечить неймовірну деталізацію та високий FPS в іграх.
Ми додали до нього найкраще: швидкий M.2 NVMe SSD об'ємом 500Gb та 16Gb оперативної пам'яті DDR4 3200Mhz. Забудьте про лаги та зависання!
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними показниками FPS.
Не пропустіть можливість стати частиною геймерської еліти. Наші компоненти гарантують максимальне задоволення від гри та безмежні можливості для самовдосконалення. Дізнайтеся, що означає справжній геймінг з нашою збіркою комп'ютера!
- Forza Horizon 5 - 80+ ЕКСТРИМАЛЬНІ, 2K
- Halo Infinite - 110+ УЛЬТРА, 2K
- Fortnite - 110+ ЕПІЧНІ, 2K
- Cyberpunk 2077 - 60+ УЛЬТРА, 2K
- Call of Duty: Warzone - 80+ ВИСОКІ, 2K
- Riders Republic - 60+ УЛЬТРА, 2K
- Rust - 120+ МАКСИМАЛЬНІ, 2K
- Valorant - 210+ ВИСОКІ, 2K
- Apex Legends - 200+ ВИСОКІ, 2K
- Red Dead Redemption 2 - 70+ УЛЬТРА, 2K
- Overwatch - 260+ УЛЬТРА, 2K
- Metro Exodus Enchanced - 90+ УЛЬТРА, 2K
- Hitman 3 - 150+ ВИСОКІ, 2K
- Grand Theft Auto V - 110+ ДУЖЕ ВИСОКІ, 2K
- PUBG - 90+ УЛЬТРА, 2K
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Відеокарта Nvidia RTX 3080 10Gb GDDR6X (БВ! стан - ідеал)
- Новий процесор AMD Ryzen 5 5600 6/12 ядер до 4.4Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B450
- Нова ОЗУ 16Gb DDR4 3200Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 500Gb
- Новий БЖ 850W GOLD+
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакти:
Наша адреса: м. Київ, пр. Степана Бандери 6
(200 м від метро Почайна/Петровка)
Графік роботи (на час війни):
ПН-ВС з 10:00 до 18:00
|
Телефони:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просимо заздалегідь уточнювати наявність ПК, що Вас цікавить, у менеджера за вказаними телефонами
|
|
Гарантія та повернення
· 14 днів на повернення · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестуємо кожен ПК понад шість годин! (Aida64, Furmark, 3DMark тощо)
|
Відгуки:
600+ відгуків (підтверджених prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok 25К+ підписників в Instagram |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Ryzen 5 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | AMD B450 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 5600 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 850 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 3080 10Gb |
- Цена: 46 000 ₴









