Chaos! Core i5-14600KF | RTX 3080 10Gb | Гарантія 3 Роки! Магазин Ігровий Компютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
71 700 ₴
69 600 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Безкомпромісна продуктивність з процесором Intel Core i5-14600KF із 14/20 ядрами та максимальною частотою 5.3Ghz Turbo Boost дозволить вам миттєво вирішувати найскладніші завдання та насолоджуватися бездоганною продуктивністю. Графіку оброблятиме відеокарта від Nvidia RTX 3080 10Gb GDDR6X. Цей комп'ютер забезпечить неймовірну деталізацію та високий FPS в іграх.
Щоб ти не втрачав ні секунди, ми додали швидкий M.2 NVMe SSD на 1Tb та 32Gb оперативної пам'яті DDR5 6000Mhz — ідеально під сучасні ігри та багатозадачність.
Не пропустіть можливість стати частиною геймерської еліти. Наші компоненти гарантують максимальне задоволення від гри та безмежні можливості для самовдосконалення. Дізнайтеся, що означає справжній геймінг з нашою збіркою комп'ютера! Підніміть свій ігровий досвід на новий рівень разом із CyberCat!
- PUBG - 150+ УЛЬТРА, 2К
- Forza Horizon 5 - 110+ ЕКСТРЕМАЛЬНІ, 2К
- Elden Ring - 50+ МАКСИМАЛЬНІ, 2К
- GOD OF WAR - 90+ УЛЬТРА, 2К
- Apex Legends - 240+ ВИСОКІ, 2К
- Grand Theft Auto V - 160+ УЛЬТРА (MSAA X2), 2K
- Assassin's creed valhalla - 100+ УЛЬТРА, 2K
- Rainbow Six Siege - 300+ УЛЬТРА, 2K
- Spider-Man Remastered - 70+ ДУЖЕ ВИСОКІ, RTX ON, 2K
- Call of Duty Warzone 2.0 - 150+ УЛЬТРА, DLSS ON, 2K
- Red Dead Redemption 2 - 100+ УЛЬТРА, DLSS ON, 2K
- VALORANT - 420+ ВИСОКІ, 2К
- Hogwarts legacy - 120+ УЛЬТРА, 2К
- Cyberpunk 2077 - 70+ УЛЬТРА, RTX + DLSS ON, 2K
- Fortnite - 210+ ЕПІЧНІ, DLSS ON, 2K
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Відеокарта Nvidia RTX 3080 10Gb GDDR6X (БВ! стан - ідеал)
- Новий процесор Intel Core i5-14600KF 14/20 ядер до 5.3 GHz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B760
- Нова ОЗУ 32Gb DDR5 6000Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 1Tb
- Новий БЖ 850W GOLD +
- Нова СВО Jonsbo/Arctic/DeepCool *240 ARGB Black
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакти:
Наша адреса: м. Київ, пр. Степана Бандери 6
(200 м від метро Почайна/Петровка)
Графік роботи (на час війни):
ПН-ВС з 10:00 до 18:00
|
Телефони:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просимо заздалегідь уточнювати наявність ПК, що Вас цікавить, у менеджера за вказаними телефонами
|
|
Гарантія та повернення
· 14 днів на повернення · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестуємо кожен ПК понад шість годин! (Aida64, Furmark, 3DMark тощо)
|
Відгуки:
600+ відгуків (підтверджених prom)
99% позитивних відгуків
250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Состояние | Новое |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core i5-14600KF |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 5300 МГц |
| Чипсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 850 Вт |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 3080 10Gb |
- Цена: 69 600 ₴








