Enigma! RTX 4060 NEW! | Core i5-12400F | Магазин Гарантия 3 Года! Ігровий Компютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
- Код: 11125
46 200 ₴
44 100 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Безкомпромісна продуктивність з процесором Intel Core i5-12400F із 6/12 ядрами та максимальною частотою 4.4Ghz Turbo Boost дозволить вам миттєво вирішувати найскладніші завдання та насолоджуватися бездоганною продуктивністю. Графіку оброблятиме відеокарта від Nvidia RTX 4060 8Gb GDDR6. Цей комп'ютер забезпечить неймовірну деталізацію та високий FPS в іграх.
Ми додали до нього найкраще: швидкий M.2 NVMe SSD об'ємом 500Gb та 16Gb оперативної пам'яті DDR4 3200Mhz. Забудьте про лаги та зависання!
Не пропустіть можливість стати частиною геймерської еліти. Наші компоненти гарантують максимальне задоволення від гри та безмежні можливості для самовдосконалення. Дізнайтеся, що означає справжній геймінг з нашою збіркою комп'ютера!
- Resident Evil Remake - 70+ ВИСОКІ, RTX ON
- GOD OF WAR - 60+ УЛЬТРА
- Rainbow Six Siege - 300+ УЛЬТРА
- Fortnite - 100+ ЕПІК
- Cyberpunk 2077 - 60+ УЛЬТРА
- Grand Theft Auto V - 120+ УЛЬТРА (MSAA X4)
- Forza Horizon 5 - 70+ ЕКСТРЕМАЛЬНІ, RTX ON
- The Last Of US Part 1 - 50+ УЛЬТРА
- Red Dead Redemption 2 - 60+ УЛЬТРА
- Sons Of The Forest - 60+ УЛЬТРА
- Spider-Man Miles Morales - 90+ ДУЖЕ ВИСОКІ
- Apex Legends - 170+ УЛЬТРА
- Battlefield 2042 - 120+ УЛЬТРА
- Hogwarts Legacy - 30+ УЛЬТРА, RTX ON
- VALORANT - 280+ ВИСОКІ
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Нова відеокарта Nvidia RTX 4060 8Gb GDDR6
- Новий процесор Intel Core i5-12400F 6/12 ядер до 4.4Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI H610
- Нова ОЗУ 16Gb DDR4 3200Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 500Gb
- Новий БЖ 600W
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантия и возврат
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Отзывы:
600+ отзывов (подтвержденных prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | Intel H610 |
| Модель процессора | Intel Core i5-12400F |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Типоразмер | Full-Tower |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 4060 8Gb |
- Цена: 44 100 ₴








