Cloud! RTX 3050 6Gb NEW! Ryzen 5 3500X | Гарантія 3 Роки! Магазин ІГРОВИЙ Компютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
- Код: 11132
35 900 ₴
33 800 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Безкомпромісна продуктивність з процесором AMD Ryzen 5 3500X із 6/12 ядрами та максимальною частотою 4.1 Ghz Turbo Boost дозволить вам миттєво вирішувати найскладніші завдання та насолоджуватися бездоганною продуктивністю. Графіку оброблятиме відеокарта від Nvidia RTX 3050 6Gb GDDR6. Цей комп'ютер забезпечить неймовірну деталізацію та високий FPS в іграх.
Ми додали до нього найкраще: швидкий M.2 NVMe SSD об'ємом 500Gb та 16Gb оперативної пам'яті DDR4. Забудьте про лаги та зависання!
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними показниками FPS.
- Cyberpunk 2077 - 50+ ВИСОКІ, FHD
- Rust - 90+ УЛЬТРА, FHD
- Counter-Strike 2 - 250+ УЛЬТРА, FHD
- Forza Horizon 5 - 100+ ВИСОКІ, FHD
- Dota 2 - 150+ УЛЬТРА, FHD
- Horizon Forbidden West - 40+ ВИСОКІ, FHD
- Grand Theft Auto 5 - 90+ ВИСОКІ, FHD
- STALKER 2 - 40+ ВИСОКІ, FHD
- Marvel's Spider-Man 2 - 50+ ВИСОКІ, FHD
- The Last of Us Part I - 50+ ВИСОКІ, FHD
- Fortnite - 150+ УЛЬТРА, FHD
- Red Dead Redemption 2 - 60+ ВИСОКІ, FHD
- The Witcher 3 (next gen) - 50+ ВИСОКІ, FHD
- PUBG - 100+ УЛЬТРА, FHD
- Call of Duty: Warzone 2.0 - 70+ ВИСОКІ, FHD
- ARK: Survival Evolved - 40+ ВИСОКІ, FHD
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Нова відеокарта Nvidia RTX 3050 6Gb GDDR6
- Новий процесор AMD Ryzen 5 3500X 6/12 ядер до 4.1 GHz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B450
- Нова ОЗУ 16Gb DDR4
- Новий M.2 NVMe SSD 500Gb
- Новий БЖ 500W
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантия и возврат
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Отзывы:
600+ отзывов (подтвержденных prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Ryzen 5 |
| Частота процессора | 4100 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | AMD B450 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 3500X |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 500 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 3050 6Gb |
- Цена: 33 800 ₴







