Dark Dragon! RTX 5090 32Gb NEW! | Core i9-14900KF | Гарантія 3 Роки! Ігровий Компютер ПК від Магазин CyberCat

- Готово к отправке
316 200 ₴
314 100 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Уявіть собі новітню відеокарту Nvidia ROG Astral RTX 5090 32GB GDDR7, яка дарує Вам світ високороздільної графіки з захоплюючою деталізацією і живописною глибиною кольору. З цією відеокартою Ви погрузнетеся в віртуальну реальність і зможете насолоджуватися іграми на максимальних налаштуваннях.
Процесор Intel Core i9-14900KF з 24/32 ядрами і можливістю Turbo Boost до 6.0 GHz - це справжнє диво продуктивності. Незалежно від того, чи займаєтеся Ви геймінгом, відеомонтажем чи науковими обчисленнями, цей процесор не підведе Вас.
А материнська плата ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI забезпечує надійну і потужну основу для Вашої системи. Завдяки бездротовим можливостям, Ви зможете налаштувати свою мережу без зайвих проводів.
З 64GB оперативної пам'яті DDR5 на швидкості 6400Mhz у Вас не буде жодних проблем з багатозадачністю і обробкою великих обсягів даних.
Комп'ютер "DARK DRAGON" - це мистецтво і технологія в одній пляшці. Це потужність і стиль, які перетворять Ваше робоче середовище або геймерський досвід у щось непередаване. Не втрачайте шансу володіти цією неймовірною системою.
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними FPS.
- Cyberpunk 2077 – 150+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Quality), 4K
- RUST – 160+ МАКСИМАЛЬНІ, 4K
- CS2 – 300+ МАКСИМАЛЬНІ, 4K
- Forza Horizon 5 – 200+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Quality), 4K
- Dota 2 – 300+ МАКСИМАЛЬНІ, 4K
- Horizon Forbidden West – 135+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Balanced), 4K
- Grand Theft Auto V – 210+ МАКСИМАЛЬНІ, 4K
- STALKER 2 – 115+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Balanced), 4K
- Marvel’s Spider-Man 2 – 160+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Quality), 4K
- The Last of Us Part I – 130+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Balanced), 4K
- Fortnite – 300+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Performance), 4K
- Red Dead Redemption 2 – 150+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Balanced), 4K
- The Witcher 3 (next gen) – 140+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Balanced), 4K
- PUBG – 220+ МАКСИМАЛЬНІ, 4K
- Call of Duty: Warzone 2.0 – 160+ МАКСИМАЛЬНІ (DLSS Balanced), 4K
- ARK: Survival Evolved – 140+ МАКСИМАЛЬНІ, 4K
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Відеокарта: ASUS RTX 5090 32GB ROG Astral
- Процесор: Intel Core i9-14900KF 24/32 ядер
- Мат. плата: ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI II
- ОЗУ: GoodRam DDR5 64GB (2x32) IRDM 6400MHz RGB
- Накопичувач: SSD Kingston m.2 NVMe 2TB FURY Renegade PCIe 5.0
- СВО: NZXT Kraken Elite RGB 360mm
- Корпус: ASUS GX601 ROG STRIX HELIOS
- БЖ: ASUS ROG STRIX 1000W 80+ Platinum
- Прижимна пластина: Thermalright LGA17XX-BCF
*Актуально на 27.05, всі деталі уточнювати у менеджера.
У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантия и возврат
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Отзывы:
600+ отзывов (подтвержденных prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i9 |
| Частота процессора | 6000 МГц |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Чипсет | Intel Z790 |
| Модель процессора | Intel Core i9-14900KF |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 64 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 2000 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 1000 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 5090 32Gb |
| Оперативна пам'ять | |
| Частота памяти | 6400 МГц |
- Цена: 314 100 ₴










