Stormrage! i5-13400F | Nvidia RTX 3060 12Gb | DDR5 | Гарантія 3 Роки! Ігровий Компютер ПК від Магазин CyberCat

- Готово к отправке
57 000 ₴
54 900 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cyber.cat.ua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Безкомпромісна продуктивність з процесором Intel Core i5-13400F із 10/16 ядрами та максимальною частотою 4.6Ghz Turbo Boost дозволить вам миттєво вирішувати найскладніші завдання та насолоджуватися бездоганною продуктивністю. Графіку оброблятиме відеокарта від Nvidia RTX 3060 12Gb GDDR6. Цей комп'ютер забезпечить неймовірну деталізацію та високий FPS в іграх.
Щоб ти не втрачав ні секунди, ми додали швидкий M.2 NVMe SSD на 1Tb та 32Gb оперативної пам'яті DDR5 6000Mhz — ідеально під сучасні ігри та багатозадачність.
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними показниками FPS.
- Cyberpunk 2077 – 90+, УЛЬТРА, DLSS Performance, FHD
- Rust – 75+, УЛЬТРА, FHD
- CS2 – 270+, КІБЕРСПОРТИВНІ, FHD
- Forza Horizon 5 – 90+, УЛЬТРА, FHD
- Dota 2 – 185+, УЛЬТРА, FHD
- Horizon Forbidden West – 75+, УЛЬТРА, DLSS Performance, FHD
- Grand Theft Auto 5 – 120+, УЛЬТРА, FHD
- STALKER 2 – 85+, УЛЬТРА, DLSS Performance, FHD
- Marvel's Spider-Man 2 – 90+, УЛЬТРА, DLSS Performance, FHD
- The Last of Us Part I – 70+, УЛЬТРА, DLSS Performance, FHD
- Fortnite – 145+, УЛЬТРА, DLSS Performance, FHD
- Red Dead Redemption 2 – 75+, УЛЬТРА, DLSS Auto, FHD
- The Witcher 3 (next gen) – 80+, УЛЬТРА, DLSS Performance, FHD
- PUBG – 105+, УЛЬТРА, FHD
- Call of Duty: Warzone 2.0 – 95+, УЛЬТРА, DLSS Performance, FHD
- ARK: Survival Evolved – 60+, УЛЬТРА, FHD
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Відеокарта Nvidia RTX 3060 12Gb GDDR6 (БВ! стан - ідеал)
- Новий процессор Intel Core i5-13400F 10/16 ядер до 4.6Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B760
- Нова ОЗУ 32Gb DDR5 6000Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 1Tb
- Новий БЖ 600W
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакти:
Наша адреса: м. Київ, пр. Степана Бандери 6
(200 м від метро Почайна/Петровка)
Графік роботи (на час війни):
ПН-ВС з 10:00 до 18:00
|
Телефони:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просимо заздалегідь уточнювати наявність ПК, що Вас цікавить, у менеджера за вказаними телефонами
|
|
Гарантія та повернення
· 14 днів на повернення · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестуємо кожен ПК понад шість годин! (Aida64, Furmark, 3DMark тощо)
|
Відгуки:
600+ відгуків (підтверджених prom)
99% позитивних відгуків 250К+ підписників в Tik-Tok 25К+ підписників в Instagram |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Состояние | Новое |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Модель процессора | Intel Core i5-13400F |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4600 МГц |
| Чипсет | Intel B760 |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Графика | |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 3060 12Gb |
- Цена: 54 900 ₴







