Paranoia! RTX 5080 16Gb NEW! | Core i7-14700KF| Гарантія 3 Роки! Ігровий комп'ютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
142 400 ₴
140 300 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Ця конфігурація побудована на базі процесора Intel Core i7-14700KF, який вирізняється високою продуктивністю та універсальністю завдяки 20 ядрам (8 продуктивних + 12 енергоефективних ядер) та архітектурі Raptor Lake Refresh. Завдяки цьому процесор ідеально підходить не лише для сучасних ігор, але й для складних робочих задач: програмування, 3D-рендеринг, монтаж відео, віртуалізація та запуск важких IDE.
У поєднанні з відеокартою нового покоління Nvidia RTX 5080 16Gb, комп’ютер забезпечує комфортну гру на ультра налаштуваннях у 4K. Завдяки DLSS 4.0, 4K на ультра налаштуваннях перестає бути викликом — ігри виглядають приголомшливо та працюють плавно навіть на найбільш вимогливих сценах.
Щоб ти не втрачав ні секунди, ми додали швидкий M.2 NVMe SSD на 1Tb та 32Gb оперативної пам'яті DDR5 6000Mhz — ідеально під сучасні ігри та багатозадачність.
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними FPS.
- Cyberpunk 2077 – 100+ УЛЬТРА (DLSS Quality, RT ВИСОКІ), 4K
- Rust – 90+ УЛЬТРА, 4K
- CS2 – 320+ УЛЬТРА, 4K
- Forza Horizon 5 – 120+ УЛЬТРА (RT ВИСОКІ), 4K
- Dota 2 – 190+ ВИСОКІ, 4K
- Horizon Forbidden West – 85+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 4K
- Grand Theft Auto V – 130+ УЛЬТРА, 4K
- STALKER 2 – 75+ УЛЬТРА (DLSS Quality, RT СЕРЕДНІ), 4K
- Marvel’s Spider-Man 2 – 90+ УЛЬТРА (DLSS Balanced, RT ВИСОКІ), 4K
- The Last of Us Part I – 80+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 4K
- Fortnite – 170+ ЕПІК, 4K
- Red Dead Redemption 2 – 100+ УЛЬТРА, 4K
- The Witcher 3 (next gen) – 100+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 4K
- PUBG – 115+ УЛЬТРА, 4K
- ARK: Survival Evolved – 75+ УЛЬТРА, 4K
- Assassin's Creed Mirage – 85+ УЛЬТРА, 4K
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Нова відеокарта Nvidia RTX 5080 16Gb GDDR7
- Новий процесор Intel Core i7-14700KF 20/28 ядер до 5.6 GHz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B760 Wi-Fi
- Нова ОЗП 32Gb DDR5 6000Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 1Tb
- Новий БЖ 850W Gold 80+ PCIe 5.0
- Нова СВО Be quiet/Arctic/DeepCool *360 ARGB
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакти:
Наша адреса: м. Київ, пр. Степана Бандери 6
(200 м від метро Почайна/Петровка)
Графік роботи (на час війни):
ПН-ВС з 10:00 до 18:00
|
Телефони:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просимо заздалегідь уточнювати наявність ПК, що Вас цікавить, у менеджера за вказаними телефонами
|
|
Гарантія та повернення
· 14 днів на повернення · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестуємо кожен ПК понад шість годин! (Aida64, Furmark, 3DMark тощо)
|
Відгуки:
600+ відгуків (підтверджених prom)
99% позитивних відгуків 250К+ підписників в Tik-Tok 25К+ підписників в Instagram |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 5600 МГц |
| Количество ядер процессора | 20 |
| Чипсет | Intel B760 |
| Модель процессора | Intel Core i7-14700KF |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 850 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 5080 16Gb |
- Цена: 140 300 ₴










