Турбоджет! RTX 4060Ti 16Gb NEW! | Ryzen 5 7500F | DDR5 | Гарантія 3 Роки! Ігровий комп'ютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
75 000 ₴
72 900 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Сучасна і швидка збірка під геймерів на АМ 5 платформі.
В її основі — процесор AMD Ryzen 5 7500F на архітектурі Zen 4 у парі з оперативною пам’яттю DDR5. Платформа AM5 активно розвивається і підтримується новими оновленнями — відмінний вибір для тих, хто шукає актуальну платформу з хорошим запасом на майбутнє.
Комп'ютер оснащений потужною відеокартою Nvidia RTX 4060Ti 16Gb, яка разом із 6-ядерним Ryzen забезпечує високий FPS на УЛЬТРА налаштуваннях. Плавний геймплей, без фризів — усе, як ти очікуєш від сучасного заліза.
Щоб ти не втрачав ні секунди, ми додали швидкий M.2 NVMe SSD на 1Tb та 32Gb оперативної пам'яті DDR5 6000Mhz — ідеально під сучасні ігри та багатозадачність.
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними FPS.
Не пропустіть можливість стати частиною геймерської еліти. Наші компоненти гарантують максимальне задоволення від гри та безмежні можливості для самовдосконалення. Дізнайтеся, що означає справжній геймінг з нашою збіркою комп'ютера!
- StarField - 40+ УЛЬТРА
- Battlefield 2042 - 120+ УЛЬТРА
- Cyberpunk 2077 - 110+ УЛЬТРА, RTX ON, DLSS 3 QUALITY
- Dying Light 2 - 40+ УЛЬТРА, RTX ON
- Forza Horizon 5 - 90+ ЕКСТРЕМАЛЬНІ, RTX ON
- GOD OF WAR - 70+ УЛЬТРА
- Grand Theft Auto V - 150+ ДУЖЕ ВИСОКІ, MSAA X4
- Red Dead Redemption 2 - 80+ УЛЬТРА
- Sons Of The Forest - 90+ УЛЬТРА
- The last OF US Part 1 - 60+ УЛЬТРА
- Fortnite - 120+ ЕПІЧНІ, DX12
- VALORANT - 580+ ВИСОКІ, MSAA X2
- Hogwarts Legacy - 90+ УЛЬТРА, RTX ON, DLSS 3 QUALITY
- Rainbow Six Siege - 360+ УЛЬТРА
- Spider-Man Miles Morales - 70+ ДУЖЕ ВИСОКІ, RTX ON
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Нова відеокарта Nvidia RTX 4060Ti 16Gb GDDR6
- Новий процесор AMD Ryzen 5 7500F 6/12 ядер до 5.0Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B650
- Нова ОЗУ 32Gb DDR5 6000Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 1Tb
- Новий БЖ 600W
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантія та повернення
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Відгуки:
600+ відгуків (підтверджених prom) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Ryzen 5 |
| Частота процессора | 5000 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | AMD B650 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 7500F |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Корпус | |
| Типоразмер | Full-Tower |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 4060Ti 16Gb |
- Цена: 72 900 ₴










