Fetter! RTX 5070Ti 16Gb NEW! | Ryzen 5 5600 | Магазин Гарантія 3 Роки! Ігровий Компютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
84 300 ₴
82 200 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Ця збірка виглядає вражаючою і здатною забезпечити високу продуктивність в більшості завдань, включаючи ігри, монтаж та рендер відео, та інші.
Комп'ютер оснащений відеокартою нового покоління Nvidia RTX 5070Ti 16GB GDDR7, яка забезпечує неймовірну деталізацію та стабільно високий FPS та процесором AMD Ryzen 5 5600 на 6/12 ядер, які разом забезпечать відмінні ігрову продуктивність як в онлайн-іграх, так і в іграх на проходження.
Ми додали до нього найкраще: швидкий M.2 NVMe SSD об'ємом 500Gb та 16Gb оперативної пам'яті DDR4 3200Mhz. Забудьте про лаги та зависання!
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними FPS.
- Cyberpunk 2077 – 85+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- Rust – 95+ УЛЬТРА, 2K
- CS2 – 300+ УЛЬТРА, 2K
- Forza Horizon 5 – 120+ УЛЬТРА, 2K
- Dota 2 – 180+ УЛЬТРА, 2K
- Horizon Forbidden West – 90+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- GTA 5 – 130+ УЛЬТРА, 2K
- STALKER 2 – 70+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- Marvel's Spider-Man 2 – 80+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- The Last of Us Part I – 70+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- Fortnite – 150+ УЛЬТРА (DLSS Balanced, Nanite OFF), 2K
- Red Dead Redemption 2 – 85+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- The Witcher 3 (next gen) – 80+ УЛЬТРА (DLSS Balanced, RT OFF), 2K
- PUBG – 120+ УЛЬТРА, 2K
- Call of Duty: Warzone 2.0 – 110+ УЛЬТРА (DLSS Balanced), 2K
- ARK: Survival Evolved – 75+ УЛЬТРА, 2K
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Нова відеокарта Nvidia RTX 5070Ti 16GB GDDR7
- Новий процесор AMD Ryzen 5 5600 6/12 ядер до 4.4Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B450
- Нова ОЗУ 16Gb DDR4 3200Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 500Gb
- Новий БЖ 850W GOLD 80+ PCIe 5.0
Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
Ориентир магазин Розетка
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантия и возврат
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Отзывы:
600+ отзывов (подтвержденных prom) |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Ryzen 5 |
| Частота процессора | 4400 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | AMD B450 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 5600 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 850 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 5070Ti 16Gb |
- Цена: 82 200 ₴










