БУРИЙ! RTX 3060 12Gb NEW! | Ryzen 5 3600 | Гарантія 3 Роки! Магазин Ігровий Компютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
40 800 ₴
38 700 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Безкомпромісна продуктивність з процесором AMD Ryzen 5 3600 із 6/12 ядрами та максимальною частотою 4.2 Ghz Turbo Boost дозволить вам миттєво вирішувати найскладніші завдання та насолоджуватися бездоганною продуктивністю. Графіку оброблятиме відеокарта від Nvidia RTX 3060 12Gb GDDR6. Цей комп'ютер забезпечить неймовірну деталізацію та високий FPS в іграх.
Ми додали до нього найкраще: швидкий M.2 NVMe SSD об'ємом 500Gb та 16Gb оперативної пам'яті DDR4 3200Mhz. Забудьте про лаги та зависання!
FPS на Full HD моніторі
- Battlefield 2042 - 90+ УЛЬТРА
- Fortnite - 100+ ЕПІЧНІ
- Cyberpunk 2077 - 100+ УЛЬТРА, RTX + DLSS ON
- GOD OF WAR - 50-60+ УЛЬТРА
- Rainbow Six Siege - 230+ УЛЬТРА
- Hogwarts Legacy - 120+ УЛЬТРА, DLSS ON
- Red Dead Redemption 2 - 60+ УЛЬТРА
- Sons Of The Forest - 80+ УЛЬТРА
- VALORANT - 270+ ВИСОКІ
- Elden Ring - 40+ МАКСИМАЛЬНІ, RTX ON
- Grand Theft Auto V - 110+ УЛЬТРА (MSAA X4)
- The Last OF US Part 1 - 50+ УЛЬТРА
- Forza Horizon 5 - 70+ ЕКСТРИМАЛЬНІ, RTX ON
- Spider-Man Miles Morales - 80+ ДУЖЕ ВИСОКІ, RTX + DLSS ON
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Нова відеокарта Nvidia RTX 3060 12Gb GDDR6
- Новий процесор AMD Ryzen 5 3600 6/12 ядер до 4.2 GHz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B450
- Нова ОЗУ 16Gb DDR4 3200Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 500Gb
- Новий БЖ 600W
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантия и возврат
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Отзывы:
600+ отзывов (подтвержденных prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Ryzen 5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | AMD B450 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 3600 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 3060 12Gb |
- Цена: 38 700 ₴







