РОЗА! RTX 3060 12Gb NEW! | Ryzen 5 5500 | Магазин Гарантія 3 Роки! Ігровий Компютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
40 400 ₴
38 300 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Ця збірка виглядає вражаючою і здатною забезпечити високу продуктивність в більшості завдань, включаючи ігри та стрімінг.
Комп'ютер оснащений потужною відеокартою Nvidia RTX 3060 12Gb та процесором AMD Ryzen 5 5500, які разом забезпечать відмінні показники FPS як в онлайн-іграх, так і в іграх на проходження.
Ми додали до нього найкраще: швидкий M.2 NVMe SSD об'ємом 500Gb та 16Gb оперативної пам'яті DDR4 3200Mhz. Забудьте про лаги та зависання!
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними FPS.
- Forza Horizon 5 - 60+ ЕКСТРИМАЛЬНІ, RTX ON
- Cyberpunk 2077 - 50+ УЛЬТРА, RTX + DLSS ON
- Apex Legends - 170+ УЛЬТРА
- Red Dead Redemption 2 - 50+ УЛЬТРА
- Battlefield 2042 - 100+ УЛЬТРА
- Elden Ring - 30+ МАКСИМАЛЬНІ, RTX ON
- Fortnite - 280+ PERFOMENSE MODE
- Spider-Man Miles Morales - 50+ ДУЖЕ ВИСОКІ, RTX ON
- Sons Of The Forest - 60+ УЛЬТРА
- GOD OF WAR - 50+ УЛЬТРА
- The Last OF US Part 1 - 40+ УЛЬТРА
- Rainbow Six Siege - 240+ УЛЬТРА
- Resident Evil Remake - 50+ ВИСОКІ, RTX ON
- Grand Theft Auto V - 130+ УЛЬТРА, (MSAA X4)
- Hogwarts Legacy - 60+ УЛЬТРА
- VALORANT - 370+ ВИСОКІ, (MSAA X4)
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Нова відеокарта Nvidia RTX 3060 12Gb GDDR6
- Новий процесор AMD Ryzen 5 5500 6/12 ядер до 4.2Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B450
- Нова ОЗУ 16Gb DDR4 3200Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 500Gb
- Новий БЖ 600W
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантия и возврат
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Отзывы:
600+ отзывов (подтвержденных prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Ryzen 5 |
| Частота процессора | 4200 МГц |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Чипсет | AMD B450 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 5 5500 |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 3200 МГц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 500 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 3060 12Gb |
- Цена: 38 300 ₴









