MOON! RTX 5070Ti NEW | Core i7-14700KF | DDR5 | Гарантія 3 Роки! Ігровий комп'ютер ПК від CyberCat

- Готово к отправке
149 400 ₴
147 300 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Intel Core i7-14700KF з RTX 5070Ti — потужна система для вирішення будь-яких завдань. Висока продуктивність цього ПК дозволяє не тільки отримувати стабільно високий FPS у 2K та 4K іграх, але й ефективно використовувати його для рендерингу, відеомонтажу, стрімінгу та роботи з мультимедійним контентом. Завдяки цьому комп'ютер стане ідеальним вибором для професіоналів у сфері творчості та обчислювальних завдань.
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними FPS.
- Cyberpunk 2077 - 80+ УЛЬТРА, 2K
- Rust - 140+ УЛЬТРА, 2K
- CS2 (Counter-Strike 2) - 350+ УЛЬТРА, 2K
- Forza Horizon 5 - 170+ УЛЬТРА, 2K
- Dota 2 - 250+ УЛЬТРА, 2K
- Horizon Forbidden West - 90+ УЛЬТРА, 2K
- Grand Theft Auto 5 - 150+ УЛЬТРА, 2K
- STALKER 2 - 75+ УЛЬТРА, 2K
- Marvel's Spider-Man 2 - 90+ УЛЬТРА, 2K
- The Last of Us Part I - 75+ УЛЬТРА, 2K
- Fortnite - 200+ УЛЬТРА, 2K
- Red Dead Redemption 2 - 110+ УЛЬТРА, 2K
- The Witcher 3 (next gen) - 90+ УЛЬТРА, 2K
- PUBG - 150+ УЛЬТРА, 2K
- Call of Duty: Warzone 2.0 - 120+ УЛЬТРА, 2K
- ARK: Survival Evolved - 60+ ВИСОКІ-УЛЬТРА, 2K
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Відеокарта: Gigabyte RTX 5070 Ti 16GB AERO OC
- Процесор: Intel Core i7 14700KF 20/28 ядер
- Мат. плата: MSI B760M GAMING PLUS WIFI
- ОЗУ: Kingston Fury DDR5 64GB (2x32) 6400MHz Beast White
- Накопичувач: Kingston m.2 NVMe 2TB
- СВО: Arctic Liquid Freezer III 360 A-RGB White
- Корпус: GameMax Infinity White
- БЖ: MSI MAG 850W PCIE5 White
- 6 шт. Вентилі: GameMax FN12A-S8I-RW Revese White
- 1 шт. Вентилі: GameMax FN12A-S8I-W White
- Хаб для вентиляторів: ID-Cooling FH-10 PWM
- Прижимна пластина: Coolmoon BC1700
-
*Актуально на 29.12, всі деталі уточнювати у менеджера.
У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакты:
Наш адрес: г. Киев, пр. Степана Бандеры 6
(200м от метро Почайна/Петровка)
График работы (на время войны):
ПН-ВС с 10:00 до 18:00
|
Телефоны:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просим заранее уточнять наличие интересующего Вас ПК у менеджера по указанным телефонам
|
|
Гарантия и возврат
· 14 дней на возврат · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестируем каждый ПК более шести часов! (Aida64, Furmark, 3DMark и тд)
|
Отзывы:
600+ отзывов (подтвержденных prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok
25К+ підписників в Instagram
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i7 |
| Частота процессора | 5600 МГц |
| Количество ядер процессора | 20 |
| Чипсет | Intel B760 |
| Модель процессора | Intel Core i7-14700KF |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 64 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | NVIDIA |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 850 Вт |
| Цвет | Белый |
| Графіка | |
| Графический чипсет | Nvidia RTX 5070Ti 16Gb |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм SSD M2 NVMe | 2Tb |
| Оперативна пам'ять | |
| Швидкість пам'яті | 6400MHz |
- Цена: 147 300 ₴






