Slide! Core i5-13400F | RX 6700XT 12Gb | DDR5 | Гарантія 3 Роки! Ігровий Компютер ПК від Магазин CyberCat

- Готово к отправке
58 600 ₴
56 500 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cyber.cat.ua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64
Безкомпромісна продуктивність з процесором Intel Core i5-13400F із 10/16 ядрами та максимальною частотою 4.6Ghz Turbo Boost дозволить вам миттєво вирішувати найскладніші завдання та насолоджуватися бездоганною продуктивністю. Графіку оброблятиме відеокарта від Radeon RX 6700XT 12Gb GDDR6. Цей комп'ютер забезпечить неймовірну деталізацію та високий FPS в іграх.
Щоб ти не втрачав ні секунди, ми додали швидкий M.2 NVMe SSD на 1Tb та 32Gb оперативної пам'яті DDR5 6000Mhz — ідеально під сучасні ігри та багатозадачність.
- Cyberpunk 2077 – 80+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- RUST – 95+ УЛЬТРА, 2K
- CS2 – 260+ УЛЬТРА, 2K
- Forza Horizon 5 – 115+ УЛЬТРА, 2K
- Dota 2 – 230+ УЛЬТРА, 2K
- Horizon Forbidden West – 80+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- GTA V – 150+ УЛЬТРА, 2K
- STALKER 2 – 65+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- Marvel’s Spider-Man 2 – 80+ УЛЬТРА (FSR Performance), 2K
- The Last of Us Part I – 80+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- Fortnite – 170+ ЕПІК (FSR Performance), 2K
- Red Dead Redemption 2 – 95+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- The Witcher 3 (next gen) – 80+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- PUBG – 135+ УЛЬТРА, 2K
- Call of Duty: Warzone 2.0 – 95+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- ARK: Survival Evolved – 85+ УЛЬТРА, 2K
Офіційна Гарантія на ПК до 3 років та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Відеокарта Radeon RX 6700XT 12Gb GDDR6 (БВ! стан - ідеал)
- Новий процессор Intel Core i5-13400F 10/16 ядер до 4.6Ghz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B760
- Нова ОЗУ 32Gb DDR5 6000Mhz
- Новий M.2 NVMe SSD 1Tb
- Новий БЖ 600W
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакти:
Наша адреса: м. Київ, пр. Степана Бандери 6
(200 м від метро Почайна/Петровка)
Графік роботи (на час війни):
ПН-ВС з 10:00 до 18:00
|
Телефони:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просимо заздалегідь уточнювати наявність ПК, що Вас цікавить, у менеджера за вказаними телефонами
|
|
Гарантія та повернення
· 14 днів на повернення · Гарантія до 3 років на ПК
· Тестуємо кожен ПК понад шість годин! (Aida64, Furmark, 3DMark тощо)
|
Відгуки:
600+ відгуків (підтверджених prom)
99% позитивних відгуків 250К+ підписників в Tik-Tok 25К+ підписників в Instagram |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | Core i5 |
| Частота процессора | 4600 МГц |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Чипсет | Intel B760 |
| Модель процессора | Intel Core i5-13400F |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 32 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Частота памяти | 6000 МГц |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Устройства хранения данных | |
| Объем SSD | 1000 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 600 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | AMD Radeon RX 6700XT 12Gb |
- Цена: 56 500 ₴








