Courge! Ryzen 7 5700Х | RX 6700XT 12Gb | Гарантія 1 рік! ІГРОВИЙ Компютер ПК від Магазин CyberCat

- Готово к отправке
39 900 ₴
37 800 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Підписуйся!
Наш сайт: cybercat.com.ua
Instagram: cybercatua
TikTok: cyber_cat_ua
Telegram: CyberCatUA
Офіційна гарантія 1 рік та налаштована Windows 11 PRO x64
Ця збірка виглядає вражаючою і здатною забезпечити високу продуктивність в більшості завдань, включаючи ігри та стрімінг.
Комп'ютер оснащений потужною відеокартою Radeon RX 6700XT 12Gb GDDR6 та процесором AMD Ryzen 7 5700X на 8/16 ядер, які разом забезпечать відмінні показники FPS як в онлайн-іграх, так і в іграх на проходження.
Сумніваєтеся? Перевірте тести. Наш ПК перевершив очікування, відтворюючи графіку на максимальних налаштуваннях з неймовірними FPS.
- Cyberpunk 2077 – 80+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- RUST – 95+ УЛЬТРА, 2K
- CS2 – 260+ УЛЬТРА, 2K
- Forza Horizon 5 – 115+ УЛЬТРА, 2K
- Dota 2 – 230+ УЛЬТРА, 2K
- Horizon Forbidden West – 80+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- GTA V – 150+ УЛЬТРА, 2K
- STALKER 2 – 65+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- Marvel’s Spider-Man 2 – 80+ УЛЬТРА (FSR Performance), 2K
- The Last of Us Part I – 80+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- Fortnite – 170+ ЕПІК (FSR Performance), 2K
- Red Dead Redemption 2 – 95+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- The Witcher 3 (next gen) – 80+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- PUBG – 135+ УЛЬТРА, 2K
- Call of Duty: Warzone 2.0 – 95+ УЛЬТРА (FSR Balanced), 2K
- ARK: Survival Evolved – 85+ УЛЬТРА, 2K
Офіційна Гарантія на ПК 1 рік та налаштована Windows 11 PRO x64!
Уже налаштований і готовий до роботи прямо з коробки: розпакував, підкючив і користуєшся!
- Відеокарта Radeon RX 6700XT 12Gb GDDR6 (БВ! стан - ідеал)
- Новий процесор Ryzen 7 5700X 8/16 ядер до 4.6 GHz Turbo Boost
- Нова мат плата ASUS/Gigabyte/MSI B550
- Нова ОЗУ 16Gb DDR4
- Накопичувачі 120Gb SSD + 500Gb HDD
- Новий БЖ 600W
- Новий корпус (Широкий асортимент корпусів. Для підбору звертайтесь до менеджера.)
*У зв'язку з постійним оновленням товару, кінцева конфігурація може відрізнятись.*
ВАЖЛИВО
В комп'ютері можна збільшити ОЗУ чи об'єм носіїв; замінити будь-яку комплектуючу чи її модель: процесор, материнську плату, відеокарту, корпус, блок живлення та інші елементи. Уточніть у нашого менеджера, які варіанти доступні під Ваші побажання!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакти:
Наша адреса: м. Київ, пр. Степана Бандери 6
(200 м від метро Почайна/Петровка)
Графік роботи (на час війни):
ПН-ВС з 10:00 до 18:00
|
Телефони:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просимо заздалегідь уточнювати наявність ПК, що Вас цікавить, у менеджера за вказаними телефонами
|
|
Гарантія та повернення
· 14 днів на повернення · Гарантія до 3 років на ПК · Тестуємо кожен ПК понад шість годин! (Aida64, Furmark, 3DMark тощо) |
Відгуки:
600+ відгуків (підтверджених prom)
99% положительных отзывов 250К+ підписників в Tik-Tok 25К+ підписників в Instagram |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AMD |
| Тип настольного ПК | Игровой ПК |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики процессора | |
| Тип процессора | AMD Ryzen 7 |
| Частота процессора | 4600 МГц |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Чипсет | AMD B550 |
| Модель процессора | AMD Ryzen 7 5700X |
| Оперативная память | |
| Объем оперативной памяти | 16 GB |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Графика | |
| Тип графического контроллера | Дискретный |
| Производитель графического чипсета | AMD/ATI |
| Устройства хранения данных | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Объем накопителя | 500 GB |
| Объем SSD | 120 GB |
| Корпус | |
| Мощность блока питания | 700 Вт |
| Графіка | |
| Графический чипсет | AMD Radeon RX 6700XT 12Gb |
- Цена: 37 800 ₴







