FPS ЗА КОПІЙКИ! DDR4 i7 + GTX Ігровий ПК Cyber Cat

- Готово до відправки
19 000 ₴
16 900 ₴
- +380 (95) 330-15-30Менеджер
- +380 (97) 330-15-30Менеджер
Магазин Cyber Cat!
Наш сайт (200+ збірок ПК) : cybercat.com.ua
Instagram (25тис підписників): cybercatua
TikTok (250тис підписників): cyber_cat_ua
Telegram (швидко замовляй ПК): CyberCatUA
Офіційна гарантія 1 рік + налаштована Windows 11 PRO
🔥 Потужний бюджетний ПК для ігор та роботи
Збірка на базі Intel Core i7-6700 та Nvidia GTX 1060 3Gb — відмінне рішення для комфортного геймінгу та щоденних задач.
⚡ Швидка DDR4 пам’ять забезпечує швидку роботу системи
🎮 Відеокарта дозволяє грати навіть у вимогливі ігри
✨ Стильний корпус із підсвіткою — виглядає дорого і сучасно
Ідеальний варіант, якщо хочеш максимум можливостей за свої гроші 💪
- CS 2 - 140+ НИЗЬКІ (кіберспортивні)
- Dota 2 - 100+ ВИСОКІ
- PUBG - 65+ НИЗЬКІ / СЕРЕДНІ
- Stalker 2 - 35+ НИЗЬКІ
- Cyberpunk 2077 - 45+ НИЗЬКІ
- Fortnite - 90+ НИЗЬКІ / Performance Mode
- Forza Horizon 5 - 65+ СЕРЕДНІ
- Grand Theft Auto V - 100+ ВИСОКІ
- Horizon Forbidden West - 40+ НИЗЬКІ / СЕРЕДНІ
- Rust - 60+ НИЗЬКІ
- The Witcher 3 (NG) - 55+ ВИСОКІ
- Warzone 2.0 - 50+ НИЗЬКІ
- ARK: Survival Evolved - 50+ НИЗЬКІ
Офіційна Гарантія на ПК 1 рік!
ПК готовий до роботи з коробки (встановлено Windows 11 PRO і драйвера)
- Відеокарта Nvidia GTX 1060 3Gb
- Процесор Intel Core i7-6700 4/8 ядер до 3.9 GHz Turbo Boost
- Мат плата Intel H110
- ОЗУ 12Gb DDR4
- 120Gb SSD + 500Gb HDD
- БЖ 600W Bronze+
- Новий корпус (4шт RGB вентиляторів + підсвітка міняє колір по кнопці)
🛠 Максимальна гнучкість під тебе
Ти можеш змінити будь-який компонент ще до покупки — зберемо ПК ідеально під твої задачі. І навіть після покупки — система легко піддається апгрейду та модернізації.
🛡 Гарантія 12 місяців + постгарантійне обслуговування
🤝 Постійна підтримка та консультації після покупки
🏆 Уже 7 років створюємо одні з кращих ПК в Україні
Купуєш не просто комп’ютер — отримуєш сервіс і підтримку на роки 🔥
ВАЖЛИВО: В комп'ютері можна змінити будь-яку деталь! Інший процесор, материнська плата, відеокарта, корпус, блок живлення і так далі - без проблем, уточнюйте у менеджера, які ще є варіанти.
- Додати Wi-Fi модуль
- Додати мишу та клавіатуру з підсвіткою
- Збільшити ОЗУ до 32Gb
- Збільшити M.2 SSD до 1-4Tb
- Додати монітор 22" - 27"
***ЦІНИ ТА НАЯВНІСТЬ - УТОЧНЮЙТЕ У МЕНЕДЖЕРА!
Підберемо ПК під будь-який бюджет і завдання, серед сотень можливих комплектацій виберемо одну - саму кращу, саме для Вас!
|
Контакти:
Наша адреса: м. Київ, пр. Степана Бандери 6
(200 м від метро Почайна/Петровка)
Орієнтир магазин Розетка
Графік роботи (на час війни):
ПН-ВС з 10:00 до 18:00
|
Телефони:
· 097·ЗЗ0·15·З0
· 095·ЗЗ0·15·З0 · 09З·ЗЗ0·15·З0 (Viber, Telegram, Whatsapp)
Просимо заздалегідь уточнювати наявність ПК, що Вас цікавить, у менеджера за вказаними телефонами
|
|
Гарантія та повернення
· 14 днів на повернення · Повноцінний 1 рік гарантії на весь ПК
· Тестуємо кожен ПК понад шість годин! (Aida64, Furmark, 3DMark тощо)
|
Відгуки:
600+ відгуків (підтверджених prom)
99% позитивних відгуків
250К+ підписників в Tik-Tok
10М+ переглядів в Tik-Tok |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Тип настільного ПК | Ігровий ПК |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Вживані |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Частота процесора | 3900 МГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Модель процесора | Intel Core i7-6700 |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 GB |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Графіка | |
| Тип графічного контролера | Дискретний |
| Виробник графічного чіпсета | NVIDIA |
| Графічний чіпсет | NVIDIA GeForce GTX 1060 |
| Об`єм відеопам'яті | 3000 MB |
| Тип відеопам'яті | GDDR5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | HDD+SSD |
| Об'єм накопичувача | 500 GB |
| Об'єм SSD | 120 GB |
| Корпус | |
| Типорозмір | Full-Tower |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
- Ціна: 16 900 ₴







